Колишній лівий захисник поїхав воювати в Україну, аби повернутись додому у красивому чорному пакеті. Андрєй Соломатін активно допомагав уболівальникам російських клубів, які знищують українські міста, а тепер й сам поповнив свої ряди, пише 24 Канал із посиланням на росЗМІ.

Читайте також Ще один "кормілєц": українець поїхав грати у Росію, заявивши, що хоче стати місцевою легендою

Поїхав знищувати український Бахмут

Соломатін підписав контракт із батальйоном "Española", у рядах якого поїхав воювати у пекельний Бахмут, який росіяни називають його колишньою назвою Артемівськ. Він вже навіть отримав позивний "Солома". Звісно, небагата фантазія у росіян.

Колишній футболіст закликав нинішніх гравців не бити байдики, а підтримати своїх уболівальників, які у мирний час витрачали власні гроші, би підтримати улюблені команди з трибун стадіонів. Тепер ніби то настав час футболістам віддячити своїм фанатам.

Раніше колишній гравець московського ЦСКА у 2022 році неодноразово відвідував тимчасово окупований український Донбас та хизувався фотографіями зі зброєю.

В одному із минулих інтерв'ю пропагандистським каналам Соломатін згадував про ненависть громадян західних областей України у бік росіян, зокрема він пригадав свого колишнього одноклубника з України Тараса. Ймовірно, терорист казав про Тараса Ковальчука.

  • Відзначимо, що колишній футболіст-пропагандист Соломатін майже усю свою кар'єру віддав російському чемпіонату. Але є у його кар'єрі український слід. 1 січня 2005 року Андрєй у статусі вільного агента став футболістом київської Оболоні, з яку відіграв лише 9 матчів.
  • 1 липня того ж року покинув столичний клуб та повернувся на свої "болота". Через два роки після цього закінчив свою футбольну кар'єру.