Чемпіони, через 15 років після поєдинку поділилися своїми тодішніми емоціями та прокоментували найяскравіші моменти бою. Не обійшлося й без жартів і обговорення питання, хто ж тоді переміг. Зокрема, Кличко сказав, що, якби лікар тоді не зупинив бій через розсічення на обличчі в українця, він вже у наступному раунді поклав би Льюіса на ринг.

Читайте також: Кличко отримав перший пояс WBC з українським прапором під час відкриття конгресу організації

15 років тому відбувся бій, про який до сьогоднішнього дня говорять мільйони людей у світі. Леннокс дав мені шанс показати, що я – один із найсильніших боксерів світу. Всі фани боксу, коментатори оцінили мої вміння. Сьогодні багато хто хоче побачити бій Кличко – Льюіс знову, але вибачте, на жаль, цього вже не буде,
– заявив Кличко.

Кличко та Льюїс передивилися бій на сцені разом

Читайте також: У Києві відкрили Зал слави українського боксу: фото

Леннокс Льюїс зауважив, що передивлявся бій близько 30 разів і дивився б його знову і знову. Він назвав Кличка найскладнішим із своїх суперників.

"Це був прекрасний бій. І я хочу назвати тебе моїм найскладнішим суперником. Це був вражаючий бокс. Якщо б Віталій щось тут сказав про мою маму, я, можливо, побився б з ним зараз, але він дуже хороший", – пожартував Леннокс Льюіс.

Обидва боксери чимало жартували

Також бій чемпіонів прокоментував і лікар Пол Уоллес, який зупинив тоді поєдинок через сильне розсічення на обличчі у Віталія Кличка. Кличко жартома запитав у лікаря, чи Льюіс домовлявся з ним про припинення бою.

"Я знаю, що ви билися як чемпіони. І я знаю, що ти, Віталій, міг віддати свій зір за цей пояс. Але у тебе велике майбутнє. В спорті ти все довів. Тепер доводиш в іншому", – сказав Уоллес.

Лікар Пол Уоллес, який зупинив бій, оглянув брову Кличка через 15 років після бою

Фото: klitschko-brothers.com