“У Віталія не має слабких сторін, в інакше він не був би так довго чемпіоном світу. Він має особливий стиль, який дуже важко передбачити”, - каже тренер Віталія Кличка Фріц Здунек.

Боксерська команда чемпіона не лише поділилась своїми рецептами успіху, але й славно потренувалась аж до сьомого поту. Але те, що побачили українські майстри пера та об’єктива - ще квіточки, головна робота перед титульним боєм чекає на Віталія традиційно в Австрії.

“В Альпах ми будемо разом тренуватися. Брат звернувся з проханням, щоби я не був присутнім на його тренуваннях, коли він буде проводити спаринги. Ми з 2004 року не тренуємося разом. Це було прохання мого брата”, - каже чемпіон світу з боксу за версією WBC Віталій Кличко.

Прохання Володимира є цілком обґрунтованим, відколи брати тренуються окремо, родина Кличків не зазнала жодної поразки. А може це лише забобони? Чекати залишилось недовго. 18 лютого у Мюнхені бій Віталія проти Дерека Чізори, 3 березня у Дюссельдорфі Володимир зустрінеться із французом Жаном Марком Мормеком.