Віта Семеренко стартувала 22-ю з відставанням в 1:38 хвилини. Це був найкращий результат серед всіх українок на старті. Окрім Віти Семеренко, у гонці також брали участь Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Ірина Вавринець.

Гонку виграла представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, яка і стартувала першою. Італійка Доротея Вірер – друга.

Віта Семеренко за всю гонку не допустила жодного промаху, але відстала від переможниці на 1,10 хвилин. До фінішу вона відіграла 19 позицій у інших біатлоністок.

Варто зазначити, що ще більше позицій в порівнянні зі стартом відіграла лідерка збірної України з біатлону Юлія Джима – 29 позицій. Однак через старт на 42 місці, українка фінішувала лише 13.

У той же час 8 та 7 позицій відіграли Олена Підгрушна (фінішувала 17) та Анастасія Меркушина (25 місце на фініші). Ірина Вавринець – лише 56.