Двобій двох географічних сусідів, які спільно приймали попередній Чемпіонат Європи з футболу, відбудеться на стадіоні "Велодром" у Марселі, поблизу якого базується наша збірна.

Для української збірної, на жаль, цей матч перетворився на товариську гру підвищеної відповідальності — дві поспіль поразки з однаковим рахунком 0:2 від збірних Німеччини та Північної Ірландії поставили хрест на сподіваннях українських вболівальників побачити свою команду в 1/8 фіналу Євро-2016.

А от для поляків ще не все втрачено — наразі вони ділять лідерство у групі С разом з чемпіонами світу Німеччиною і у випадку перемоги гарантують собі першу або другу сходинку. Навіть нічия у матчі з українцями гарантує «Кадрі» прохід в 1/8 фіналу як одній з кращих третіх команд у своїх групах, а от у випадку поразки доведеться чекати новин з інших міст Франції.

Це не перша дуель двох команд — загалом вони зіграли сім матчів між собою. У парі Україна — Польща статистика наразі на боці «синьо-жовтих»: три перемоги в України, дві нічиї та дві перемоги поляків.

Після поразки від Північної Ірландії наша команда не відзначалась багатослівністю — зокрема, прес-конференцію, яка мала відбутись в українському Медіа-центрі в Екс-ан-Провансі у п’ятницю, взагалі скасували. Лідери команди також вирішили не дратувати зайвий раз вболівальників, просто перепросили їх за виліт команди.

Мені дуже соромно, я не знаю, як повертатися додому. Немає слів, дуже прикро. Великі надії були на цей чемпіонат Європи. Це жах. Чекаєш одного, хочеш отримати задоволення від футболу, а натомість отримуєш по два м'ячі в двох матчах,
— зазначив Андрій Ярмоленко.

"Хочеться просто попросити у вас пробачення та подякувати за божевільну підтримку", - зазначив Зінченко на своїй сторінці в Instagram.

Зазначимо, що в останньому матчі на Євро (а, можливо, і у керма збірної) у Михайла Фоменка буде можливість проекспериментувати зі складом, адже у перших двох матчах він задіяв лише 14 гравців із 23 футболістів, які приїхали до Франції.

Прогноз — річ невдячна, однак очікуємо, що нашим хлопцям вдасться грюкнути дверима на прощання та перемогти свого географічного сусіда.