До першої стрільби стоячи Лаура Дальмаєр впевнено лідирувала в гонці, виграючи в найближчих переслідувачок 15 секунд. Однак один промах німкені дозволив захопити лідерство у гонці італійкам Доротеї Вірер та Лізі Віттоцці.

Під час останньої стрільби вже по одному промаху допустили італійки. Це дозволило Дальмаєр, яка відстрілялася на нуль, скоротити відставання. Італійка Вірер на останньому відрізку продемонструвала неймовірну швидкість і фінішувала першою. Дальмаєр виявилася швидшою за Віттоцці й фінішувала другою. Італійка Віттоцці задовольнилася третім місцем.

Українка Валентина Семеренко, яка мала стартувати 60-ю, участі в гонці не взяла. Натомість за Україну бігла Анастасія Меркушина, яка стартувала 35-ю. Анастасія допустила 5 промахів на чотирьох вогневих рубежах і фінішувала на 35 місці.