У цьому переконує партнер Ракіцького по "Зеніту" Артем Дзюба в інтерв'ю "СЭ". За його словами, вони навіть обговорюють Україну.

Читайте також: Українець Маліновський дав відповідь російському "Спартаку"

"Ми обговорюємо щось, я навіть не витримав один раз – як раз передвиборні дебати були між Порошенком та Зеленським. Ми їхали в автобусі, я відразу за ним, Ярослав сидить і дивиться, як вони там "шокають", "балакають". І в якийсь момент кажу йому: "Яра, будь ласка, вимкни, я більше не можу". Він любить свою країну, справжній українець, але не навіжений, все прекрасно розуміє – де чорне, де біле", – розповів Артем Дзюба.

При цьому футболіст порівняв Ракіцького з Олександром Усиком. Український боксер російському футболісту теж продобається.

"Своїм стрижнем, поведінкою, манерами, як розмовляє, має свою думку. Я не беру те, що він сверхталановитий боксер, дуже крутий. Люблю і шаную тих, хто не перевзуватися на ходу, а говорить, як є", – підсумував Дзюба.

Читайте також: Скандальний Ракіцький заборонив журналісту публікувати інтерв'ю з ним перед відходом в Росію

Ярослав Ракіцький перейшов у російський "Зеніт" 28 січня 2019 року. За повідомленням ЗМІ, клуб із Санкт-Петербурга заплатив за 29-літнього захисника 12 мільйонів євро. Термін контракту – 3,5 роки.