Момент стався на 29-й хвилині першого тайму, коли захисник гостей головою зіграв на перехопленні та вибив м'яч за межі поля. Господарі намагались швидко ввести аут, але на заваді цьому став головний тренер Гіллінгема.

Несолідний вчинок тренера

Кійт Міллен поставив підніжку футболісту суперника. Цей епізод не пройшов непоміченим зі сторони головного рефері. Арбітр вирішив якомога жорсткіше покарати тренера-порушника, показавши йому пряму червону картку.

Якось не псує 57-річному наставнику на вже такому рівні зупиняти суперника такими підлими діями. Цей епізод відправив усіх уболівальників у їх шкільні роки, де таке траплялось на юнацькому рівні футболу між навчальними закладами.

Відео брудної підніжки тренера

Цікаво, що Міллен зробив тільки гірше своїй команді. Після його вилучення ще у першому таймі господарі двічі засмутили голкіпера гостей.

У другій 45-хвилинці м'яч ще двічі побував у володіння команди вилученого наставника. Натомість його підопічні змогли забити лише гол престижу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Волсолла 4:1, який із 18 набраними балами йде 13-м. Гіллінгем посідає 7-ме місце, набравши 22 очки у 13-ти зіграних поєдинках.