Уперше за останні 30 років етап американської гоночної серії із відкритими колесами відбувся у форматі двох гонок. Свідком насиченого уїк-енду в рамках чемпіонату Indycar став овал у Техасі.

Пілоти відверто економили сили під час дебютного заїзду, усе-таки після заходу сонця на них чекала ще одна порція адреналіну. Відтак, за дебютні 114 кіл стюардам довелось лише раз прибирати трек від уламків. Попрацювати персонал автодрому змусили Чарлі Кімбал та Вейд Канінгем.

А перемогу більш ніж заслужено здобув чинний чемпіон Даріо Франкітті. Британець, який лідирував упродовж ста десяти кіл, встояв на заключному віражі під натиском партнера по команді Скота Діксона.

За крок від перемоги зупинився новозеландець і у другому заїзді, де стартові позиції гонщиків визначали шляхом сліпого жеребу. Власне він був прихильним до австралійця Віла Пауера. Досвідчений представник "Team Penske" завдяки вдалій стратегії піт-стопів покращив своє стартове третє місце на підсумкове лідерство у гонці. Саме Віл Пауер залишається лідером класифікації. Чинного чемпіона Даріо Франкітті австралієць випереджає на 21 очко.