Перш за все, Світоліна поділилася враженнями від нового стадіону, на якому відбувається турнір. Як відомо, змагання відбуваються у льодовому палаці "Крилатське".

Читайте також: Світоліна поспілкувалася з уболівальниками: Відпочинемо в труні

Виглядає дуже добре. Думаю, це гарна локація, тут багато місця. І це дуже важливо для гравців, адже багато людей залучено, до того ж тут і чоловіки грають. Добре, що дуже багато місця,
– сказала Еліна в коментарі "Чемпіонату".

Разом з тим, Світоліна поділилася враженнями про Москву. На її думку, місто розцвіло в порівнянні з її останнім візитом до столиці Росії.

Якщо чесно, я мало була в Москві – в самому місті. Мені складно судити. Виглядає все дуже добре. Коли в останній раз була, все було в Москві по-іншому. Зараз місто розцвіло,
– зазначила українка.

Також під час спілкування з журналістами Світоліна заявила, що хоче виграти турнір WTA у Москві. Суперницею Еліни в 1/8 фіналу стане переможець пари Онс Жабер – Вероніка Кудерметова.

В основній сітці турніру в Москві виступить й українка Даяна Ястремська. В 1/16 фіналу Даяна зіграє проти представниці Росії Дарії Касаткіної.

Що таке Кубок Кремля?Це професійний тенісний турнір, який з 1990 року проводиться восени в Москві. Турнір належить до категорії WTA Premier – четвертий за престижністю. Призовий фонд турніру $1 032 000.