Сьогодні командувач окупантів Сергій Суровікін та міністр оборони РФ Сергій Шойгу оголосили про вивід військ з Херсона. Російські фашисти вирішили сконцентрувати оборонні сили на лівобережній частині області.

До теми Росія заявила, що виводить війська з Херсону

Ця новина викликала велику надію на швидке звільнення міста від загарбників. Таке рішення окупантів прокоментував у себе в телеграм народний депутат України та олімпійський чемпіон Жан Беленюк.

Херсон – це Україна! Шойгу, що з лицем? Слава ЗСУ,
– написав Жан.

Що відомо про вихід росіян з Херсону:

  • До слова, зранку доєднався до "хороших рускіх" гауляйтер Херсона Кирило Стремоусов. Російські змі повідомляють, що колаборант загинув під час ДТП із вантажівкою.
  • Втім українська влада закликає не вірити заявам окупантів про відвід військ з Херсона. Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк заявляє, що не бачить ознаків звільнення міста. Навпаки, окупанти посилюють оборону Херсона за рахунок мобілізованих.
  • До слова, у росіян "підгорає" через відведення військ з Херсона, адже їх запевняли, що "Росія в Херсоні назавжди". Громадяни фашистської країни шоковані діями командування та дивуються, для чого було тоді взагалі заходити в місто, щоб потім "здати" його.
  • Нагадаємо, що український обласний центр знаходиться під окупацією Росії вже більше восьми місяців.