Піроженко розповів, що дозволило Бущану отримувати більше ігрового часу в "Динамо". Також він натякнув, що причиною припинення його співпраці з Денисом Бойком стали особисті якості голкіпера.

Дивіться також Бойко втікав від Мілевського на тренувальних зборах: причина конфлікту (відео)

– У нинішньому сезоні Бущан знайшов друге дихання і зіграв більше матчів, ніж Денис Бойко. Георгій відчуває, що він зараз №1 у "Динамо"? За рахунок чого він зміг додати і завоювати місце в старті? Що сталося?
– Так, Жора – молодець. Його головна зброя – це його позитив. Він душа нашої компанії. Я впевнений, що він на правильному шляху. Хоча він і є воротарем, Жора командний гравець. І завжди переживав і переживає за колектив. Незалежно, чи він стоїть у воротах, чи коли сидів на лавці запасних. Не багато воротарів володіють цією якістю. Я думаю багато хто зрозуміє, про що я.

– Ви встигли попрацювати, як з Бойком, так і з Бущаном. Можете їх порівняти? І за професійними, і за особистими якостями?
– Ми працюємо і співпрацюємо тільки зі справжніми чоловіками, чесними і порядними. Тому сьогодні представляємо інтереси тільки Георгія Бущана, – цитує Піроженка Sport Arena.

  • У поточному сезоні Бущан зіграв за "Динамо" 21 матч у всіх турнірах.
  • В активі Бойка, який певний час відновлювався після операції, 14 матчів.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.