Серед чотирьох чвертьфіналістів, що визначилися до цього часу, немає жодної європейської команди. Натомість тішить своїх прихильників збірна Узбекистану.

"Білі вовки" в 1/8 каменя на камені не залишили від австралійської оборони. Ще до перерви гравці "Пахтакора" Махсталієв і Хакімов двічі вразили ворота суперників. Згодом груба гра Томбайдса залишила збірну зеленого континенту в меншості. Десятці австралійців узбецька команда забила ще двічі. Розгромним рахунок став завдяки автоголу. А фінальну крапку поставив Давлат Ярбеков. 4:0, у чвертьфіналі на Узбекистан чекає збірна Уругваю.

Тримає марку юна збірна Бразилії. 17-річні "канаріньос" у південноамериканському протистоянні здолали Еквадор. Уже на 16-й хвилині власне прізвище на табло вписав Адемілсон. Влучний постріл здалеку вивів форварда на чисте друге місце в перегонах бомбардирів - 4 голи.

Вдвічі більше в головної зірки чемпіонату - нападника збірної Кот-д'Івуару та "Сієни" - Сулеймана Кулібалі. Надія в еквадорської збірної жевріла до 87-ї хвилини, аж поки Лео головою не встановив остаточний рахунок. 2:0, у чвертьфіналі чарівники м'яча зіграють проти збірної Японії.