Вест Хем – Ліверпуль 1:1
Голи: Антоніо, 28 – Мане, 22

Цього разу "Ліверпулю" знову не вдалося перемогти. Обидва голи у матчі було забито ще у середині першого тайму з різницею у шість хвилин.

Спочатку "червоних" вивів вперед Мане. Нападник отримав пас у штрафному майданчику, і з розвороту пробив у дальній кут воріт.

Відео голу Мане у ворота "Вест Хема"

Відігрався "Вест Хем" невдовзі. "Молотобійці" розіграли штрафний удар, Андерсон віддав на хід Антоніо. Нападник, увійшовши у штрафний майданчик, пробив повз воротаря у сам кут воріт.

Відео голу Антоніо у ворота "Ліверпуля"

Матч так і закінчився у нічию 1:1. "Ліверпуль" і далі на першій позиції. Однак тепер їх перевага над "МанСіті" складає лише три очки. "Вест Хем", за який виступає Андрій Ярмоленко, на 12-ій позиції.