Вест Хем – Манчестер Юнайтед 2:0
Голи: Ярмоленко, 44, Крессвелл, 84

У стартовому складі "молотобійців" вийшов українець Андрій Ярмоленко, якому вдалося вивести свою команду вперед під завісу першого тайму. Ярмоленко отримав приховану передачу, зупинив її у штрафному МЮ й точно пробив у кут – 1:0.

В цілому, по ходу першого тайму "Вест Хем" активніше діяв на флангах і мав ще 2 нагоди, щоб забити.

У другій частині матчу "дияволи" вийшли в бойовому настрої, намагаючись вирвати хоча б нічию. Однак, оборона "молотобойців" чудово виконала свою роботу.

Під завісу матчу команда Андрія Ярмоленка подвоїла перевагу і поставила крапку у матчі. Аарон Крессвелл ідеально пробив зі штрафного і м'яч влетів в ближню від Де Хеа дев'ятку – 2:0 і заслужена перемога команди Андрія Ярмоленка.

Відеоогляд матчу Вест Хем – Манчестер Юнайтед

Як підсумок, "Вест Хем" піднявся на 4 позицію в турнірній таблиці АПЛ і відповідно знаходиться в зоні виходу команди у груповий етап Ліги чемпіонів. "Манчестер Юнайтед" йдем 8-м.