Вже у першому таймі рахунок у матчі був 0:2 на користь Фіорентини. Спершу Барак на 12-й хвилині розмочив нулі на табло, а вже наприкінці першої частини тайму Кабрал подвоїв перевагу "фіалок", пише 24 канал.

Дивіться також Заніс м'яч та себе у ворота: як Мессі забив 700-й гол у кар'єрі клубу Маліновського – відео

Курйозний гол, який привів до розгрому

Протягом цілого другого тайму ближчими до третього голу були гості, аніж до першого м'яча Верона. Що привело до третього взяття воріт господарів. На 89-й хвилині у центрі поля на газоні опинився гравець Фіорентини, суддя вже йшов до постраждалого, але капітан "фіалок" вирішив не зупиняти гру.

Бірагі пробив з центра поля, закинувши м'яч за комірець голкіперу Верони, який не очікував, що арбітр дасть продовжити гру. Однак головний суддя зустрічі не лише не свиснув, а й зарахував взяття воріт від гостей. Рахунок епічно став 0:3 на користь "фіалок".

Такий доволі курйозний гол Бірагі поставив крапку у матчі – 0:3, впевнена перемога Фіорентини над Вероною.

• Фіорентина з 28 очками йде 12-ю.
  • Верона не може вибратись із зони вильоту – 18-те місце серед 20 клубів Серії А. Клуб набрав лише 17 балів та продовжує боротьбу за виживання.

Верона – Фіорентина: відеоогляд матчу (гол Бірагі з 4:20)