Верес – Олександрія 0:0

Перший удар у сторону воріт завдав Верес. Постріл Геннадія Пасіча з гострого кута пролетів повз ворота. Доволі багато зупинок було на початку матчу через розмови та порушення правил. Суддя до 16-ї хвилини показав вже три жовті картки.

Цікаво дізнатись Середній палець і удар у голову: нові деталі бійки футболістів після матчу Першої ліги

Рівняни використовували високий пресинг, який не дозволяв супернику довго контролювати м'яч навіть на власній частині поля.

Найгостріший епізод був на 36-й хвилині. Після подачі з кутового у виконанні гостей найкраще на другому версії зіграв Бабогло. Голкіпер у феноменальному стрибку парирував цей удар впритул.

Команди на двох майже не створили гольових моментів. Команди пішли на перерву за нульового рахунку.

Найкращі моменти першого тайму: відео

Гринь перевірив на пильність голкіпера Вереса – Когут легко забрав м'яч до рук. Кожушко ударом головою перекинув м'яч за спину Когуту після передачі Калюжного. Але м'яч не влучив у ствір воріт.

Футболісти обидвох клубів намагались до вірного розіграти бодай одну атаку, але в усіх епізодах не вистачало останнього удару. Верес та Олександрія грали у більш оборонний футбол. Через це створили мало гольових моментів.

Після одного з епізодів із трибун було чутно добре відоме футбольне правило серед фанатів: "Хто вище б'є, той краще грає". Уболівальники теж не були задоволені рівнем гри, які демонстрували гравці на полі.

Дубра виграв другий поверх, але м'яч після удару головою пролетів високо над поперечиною Вереса. Не вдався удару у захисника Олександрії.

Команди активізувались в останні хвилини другого тайму. Ковалець гарматним ударом впритул розстріляв володіння Вереса – поперечина. Лідер Олександрії міг принести гостям перемогу.

• Верес та Олександрія розписали "суху" мирову 0:0. Команди здобули по одному пункту. Верес із 12 очками йде восьмим, а Олександрія – п'ята із 18 балами.