Заняття з боксу проводять досвідчені тренери київського бійцівського клубу SpartaBox. Групи сформували з дітей, чиї родини мають статус ВПО, або де один з батьків – військовослужбовець. Вартість занять оплачується завдяки підтримці фонду Favbet Foundation.

"Навіть у часи війни діти не мають бути позбавлені щасливого та активного дитинства. Спорт не лише відволікає дітей від страшних речей, що відбуваються навкруги, але й розвиває їхні фізичні навички, вміння співпрацювати та триматися на ногах, формує характер, непохитну волю та сміливість. Нехай наші маленькі боксери стануть символами непохитності та надії на те, що Україна переможе", – розповідає куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

"Сильніші разом" – частина великого проєкту Favbet Foundation під назвою "Клуб Супергероїв", що прагне забезпечити можливості для всебічного розвитку дітям ВПО та військовослужбовців, а також дітям із соціально вразливих груп.

Ініціатива розвитку охоплює курс базової комп’ютерної освіти "IT Kids" у колаборації з Code Club Україна, а також проєкт "Сила в знаннях", завдяки якому 5500 дітей в Україні отримують яскраві бокси канцелярії для навчання та творчості.