Як повідомили на сайті "Динамо", у неділю, 24 лютого, стартував онлайн-продаж квитків на цей матч, а у понеділок, 25 лютого, у другій половині дня квитки з’явилися у касах. І вже станом на середу, 27 лютого, всі квитки, які надійшли до вільного продажу, були розкуплені. Поки не реалізовані лише заброньовані квитки.

Читайте також: УЄФА покарає "Динамо" та "Шахтар" за поведінку вболівальників на матчах Ліги Європи

Однак придбати квитки на матч "Динамо" – "Челсі" ще є можливість. Власники абонементів на домашні матчі "Динамо" у сезоні 2018/19 мають пріоритетне право придбання квитків на поєдинки Ліги Європи на свої місця. Бронь знімається за три дні до початку матчу. Якщо не всі заброньовані квитки будуть викуплені, вони теж надійдуть до вільного продажу, про що буде повідомлено додатково.

Квитки на матч "Динамо" – "Челсі" коштували 50, 100, 200, 300, 350, 400, 800 та 1000 гривень.

Поєдинок між київським "Динамо" та лондонським "Челсі" на "Олімпійському" відбудеться у четвер, 14 березня, о 19:55. Перший матч у Лондоні суперники зіграють тижнем раніше, 7 березня.

Читайте також: Капітан "Динамо" написав лист полоненим українським морякам

На даний момент рекорд сезону за відвідуваністю утримує поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи "Динамо" – "Олімпіакос", на якому були присутні 48902 вболівальники. На матчі "Динамо" – "Челсі" цей рекорд буде перевершено. НСК "Олімпійський" вміщує 70 тисяч вболівальників.