Львівські "Карпати" перемагали луцький клуб з рахунком 3:1, що гарантувало "левам" збереження в УПЛ.

Наприкінці матчу між гравцями команд виникла сутичка, в яку вирішили вмішатися фанати.

Значна кількість людей вибігла на поле з'ясовувати стосунки. Один з вболівальників жбурнув стілець в напрямку арбітра Максима Козиряцького.

Відео кидання стільця в арбітра матчу "Волинь" – "Карпати"

Після цього бригада арбітрів на чолі з Козиряцьким побігла в підтрибунне приміщення. Інформація про те, що матч зупинено або дограно – немає.

Поєдинок також був перерваний у середині другого тайму через те, що фанати почали палити фаєра.

В іншому матчі "Колос Ковалівка" переграв "Чорноморець" та вперше в історії вийшов в УПЛ.