Трагічна подія сталася 10 лютого ввечері. Зловмисники, озброєні ножами, напали на двох юних баскетболістів з України, які після початку повномасштабного вторгнення продовжили свою кар'єру в Німеччині.

До теми У Німеччині через національність вбили 17-річного українського баскетболіста

Слідчі дії тривають

Внаслідок атаки обидва спортсмени отримали чисельні поранення, і на жаль, для одного з них вони стали смертельними.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко прокоментував інцидент. Він заявив, що німецька поліція затримала ймовірного нападника на українських баскетболістів Володимира Єрмакова й Артема Козаченка.

"МЗС України взяло на особливий контроль розслідування вбивства українського баскетболіста в Німеччині. Генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори з главою поліції міста Ессен.

Консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності. За наявною інформацією, поліція вже затримала нападника.

Наразі тривають слідчі дії. Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця. Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає", – заявив Ніколенко.

Що відомо про Володимира Єрмакова

  • 17-річний баскетболіст, який грав за юнацьку збірну України.
  • Виступав за дитячі команди Тейваз та 5T.E.A.M. (ДЮСШ-12).
  • У липні 2023 року переїхав у Дюссельдорф, де грав за місцеву команду ART Giants U-19.
  • У Німеччині був номінований до збірної U-18, а також долучався до тренувань з основною командою.