В першому таймі команди створили по одному справді небезпечному моменту. Спочатку орендований "Корітібою" в "Корінтіанса" Росімар небезпечно вистрелив здалеку.

Голкіпер зумів зреагувати. Згодом свою майстерність продемонстрував уже інший страж воріт. Це Дієго Соуза спробував вразити ближній кут воріт гостей. Голів уболівальники дочекалися вже після перерви. Героєм зустрічі став Александру Барбоса. Форвард, який минулоріч здобув Кубок Лібертадорес разом із "Інтернасьоналем", дуже хоче поповнити власну колекцію ще одним трофеєм.

Адже завершення кар'єри вже не за горами. Кивок голови на 50-й хвилині приблизив Александру та його команду до чергового титулу. 1:0. "Корітіба" спробує реваншуватися в матчі-відповіді на своєму полі, що відбудеться через тиждень.