Програвши обидві домашні гри, "Кепіталс", аби не поставити себе в зовсім безнадійне становище, помчали в атаку на чужому майданчику. Впродовж двох періодів гості завдали по воротах на 12 кидків більше, ніж "Лайтнінг" - 27 проти 15.

Це дало певні плоди. Після шайби Карлсона на 28-й хвилині "Вашингтон" вийшов уперед – 2:1. Гості із відповіддю не забарилися - Лекавальє зробив рахунок знову рівним. Завдяки старанням Овечкіна "Кепіталс" удруге в матчі повели в рахунку - ніхто не завадив росіянину розстріляти ворота "блискавок". Усе з ніг на голову поставили 24 секунди в дебюті завершального періоду.

Спочатку Стемкос уписав другу трійку на табло, красивим пострілом вразивши ближню дев'ятку. Це вже 49-та шайба в сезоні для голеадора "Лайтнінг". Вирішальний гол матчу викликав хвилю обурення у гостей зі столиці. Хокеїсти із Вашингтону впевнені Мелоун, перед тим як вразити ворота, штовхнув оборонця на воротаря і завадив тому зреагувати.

Однак арбітри порушення в діях не помітили. Відтак 4:3 і рахунок серії стає вже 3:0 на користь "Тампи". В іншому матчі "Ванкувер", переграв в овертаймі "Нешвіл", вийшов уперед.