Про позитивний тест допінг-проби Валіулліна стало відомо 8 вересня. 9 вересня інформацію про початок розслідування проти футболіста повідомили у його клубі Тобол.

Там же зазначили, що про позитивний допінг-тест футболіст дізнався 2 вересня, коли направлявся зі збірною Казахстану до Фінляндії. Сталося це на наступний день після матчу Казахстан – Україна, в якому Валіуллін відзначився дублем. При цьому другий гол він забив на останній компенсованій хвилині матчу, принісши збірній Казахстану нічию.

Як це було Казахстан нам не по зубах: Україна знову зіграла внічию у відборі на ЧС-2022 – відео

Пробу у Валіулліна взяли 12 серпня після матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій проти Жиліни. В цій грі Тобол був розгромлений 5:0 та вилетів з турніру.

Зважаючи, що повідомлення про провалений допінг-тест Валіуллін отримав вже після матчу проти України, то результат цієї гри переглянутий не буде.

Також варто відзначити, що про початок розслідування проти Валліуліна в Федерації футболу Казахстану мали б знати вже 2 вересня, коли результати отримав сам гравець. Тож його і не випустили на матч проти Фінляндії 4 вересня. Лише 6 вересня на сайті КФФ з'явилася інформація, що у Валіулліна м'язова травма, яку він отримав ще у матчі проти України, і нібито саме через неї він не зіграє проти Боснії та Герцеговини. Однак до цього про ушкодження гравця не писали.