Міська траса у Валенсії учетверте приймає гран-прі Європи. У цю пору року на берегах ріки Турія традиційно спекотно, та вболівальникам доведеться не лише рятуватись від високої температури.

Необхідно буде запастись терпінням, обгони тут - велика рідкість. Тим не менше дві зони активації системи DRS, можуть значно покращити видовищність етапу у порівнянні із попередніми роками.

Вдала стратегія принесла тут свого часу успіх двом бразильцям - Барікелло та Массі, а також чинному чемпіону Себастьяну Феттелю. На його користь - уже традиційно у цьому сезоні, прогнози букмекерів.

Довго не гадали експерти, на кого ставити і під час гоночного уїк-енду у найпрестижнішому мотокласі. В голландському Ассені у фаворі лідер сезону Кейсі Стоунер.

“Наразі нам все вдається, але ми розуміємо, що у будь-який момент все може змінитись. Неприпустимо - втрачати концентрацію і тоді побачимо на що ми будемо здатні протягом цього уїк-енду. Та з огляду на попередній досвід, на цій трасі ми зможемо добре себе показати”, - каже пілот "Honda Repsol" Кейсі Стоунер.

Австралієць перемагав тут у 2008-му, тоді ще у кольорах "Дукатті". А от минулоріч рівних у Ассені не було чемпіону Хорхе Лоренсо. Іспанець зазначимо програє лідеру сезону уже 18 очок.