Коли організатори оголосили про позитивний результат допінг-проби польського боксера після бою із Кличком, Вах спершу спростовував усі звинувачення, проте тепер таки визнав, що приймав допінг, проте, як додав, не свідомо.

”Допінг вводився у мій організм довгий час. Велика підозра падає на тренерів. Я планую провести власне розслідування, але виносити його результати на публіку не хочу. Крім двох основних тренерів, мені допомагала у підготовці велика кількість фахівців. Чим саме вони займалися, я навіть точно не знаю. Не можу назвати ці заборонені речовини, оскільки мені це заборонили. За моїми даними, їх кількість у допінг-пробі виявилася мінімальною”, – розповів Вах у інтерв’ю ”Краківській газеті”.

Він наголосив, що наразі чекає на рішення щодо санкцій від Німецької федерації боксу, залежно від якого плануватиме свої подальші дії, а вже на 15 січня має авіаквитки до США, де збирався продовжити підготовку.

”Думаю, що продовжу виступати. Мене дуже підтримують сім’я і друзі, вони говорять, що я не повинен падати духом. Але можливо, не відразу. Після всього, що сталося, мені буде потрібен час на відновлення, після чого потихеньку реанімуватиму кар’єру. Ще кілька боїв я проведу”, – запевнив польський боксер.

Нагадаємо, раніше про позитивний результат допінг-проби А Маріуша Ваха після бою з Володимиром Кличком написало німецьке видання Bild.

Та польський боксер Маріуш Вах і його команда мали намір подавати до суду на команду Володимира Кличка за наклеп.