Про це розповів під час зустрічі паралімпійської збірної в аеропорту "Бориспіль" президент Національного олімпійського комітету України Валерій Сушкевич, повідомляє Апостроф.

"У Ріо в нас був варіант української солідарності. На цій Паралімпіаді неймовірно спрацювали соціальні мережі. Після того, як спортсмени все це читали, не дивлячись на старання тренерів змусити дотримуватися режиму дня і лягати спати, вони отримували заряд позитивної енергії, ось цього от драйву та віри в них і наступного дня йшли і перемагали, і перемагали. У Лондоні такого не було. Український народ фактично через соцмережі підключав неймовірні речі. Можна сказати – це український народний допінг", – зазначив Сушкевич.

Нагадаємо, що в неофіційному медальному заліку Ріо 2016 українські паралімпійці зайняли 3 місце, завоювавши 117медалей – 41 золото, 37 срібних і 39 бронзових нагород.

Зазначимо, що в ніч з 21 на 22 вересня в аеропорту "Бориспіль" призерів та членів національної параолімпійської команди України зустрічали, як героїв.