Про створення заявив Президент України Володимир Зеленський під час брифінгу за підсумками року президенства, пише 24 канал.

До слова Пресконференція Зеленського: головні тези і найцікавіші моменти

"Ми почали нову програму з Міністерством спорту і Міністерством регіональної політики. Ми побудуємо 25 спортивних комплексів для кожної області. Дуже важливо розвивати спорт у нашій країні, і я б дуже хотів, щоб ми назвали всі ці об'єкти на честь сучасних український спортсменів", – заявив глава держави.

Що саме пропонується

"Це буде культова споруда, поруч з якою буде музей. Ми хочемо створити сучасну історію наших спортивних героїв, спортивних легенд. Дуже важливо, щоб ми вшанували людей, які ще живі, які сьогодні ще мають можливість отримати увагу та пошану від суспільства й держави", – роз'яснив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

За його словами, цей проєкт необхідно реалізувати протягом року.

Та для початку буде створено робочу групу, яка займатиметься збором пропозицій від керівництва областей щодо об’єктів, які включать до проєкту, та імен спортсменів для їхнього вшанування.

Інформації про фінансування цих проєктів, чи це буде реконструкція наявних спортивних об'єктів чи будівництво нових – немає.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24