Про це свідчить чемпіонат з рибальства UFL 2017, який організувала Українська рибальська ліга за підтримки відомого партнеру чоловічого відпочинку – бренду "ПЕРВАК". Одні з головних засад оцінки переможців – упійману рибу вони мають привезти суддям на зважування не лише живою, а ще й в доброму самопочутті, щоб потім випустити її назад у річку.

"Основна мета професійного турніру – виявити найсильніших риболовів країни і показати звичайним людям, як отримати задоволення без нанесення шкоди природі. Проводиться це все завдяки організаторам, завдяки дружнім партнерам, таких як "ПЕРВАК". Все це приносить велику радість всім", – поділився представник організатора змагань UFL Юрій Петраш.

Вболівальники теж не дрімали – готували символічне рибальське пригощення своїм кумирам, а ті охоче ділилися враженнями.

"Змагання були дуже крутими. Я вважаю, що ми виступили дуже достойно. У нас одна з найбільш крупних риб", – сказав капітан команди "ПЕРВАК" Володимир Плечун.

"Був присутній такий сюрприз в перший день змагань, коли на гачок попався сом. Велика-велика риба. Вона була в нас вагою 12,600 кг. Але, на жаль, вона була не в заліку. А ми б однієї цією рибою могли б перебити всі результати", – зазначив член команди "ПЕРВАК" Андрій Мацуєв.

Ось і упійманий – позаформатний для цих змагань велетень – сом, після гостин у рибалок почимчикував не до казана, а додому, у рідні дніпрові нетрі.