Про це повідомляє Associated Press.

До офіційної церемонії відкриття Зимових Олімпійських ігор ще один день, проте вже можна подивитися на перші матчі із змішаного керлінгу. В четвер, 8 лютого, провели 4 гри в цій дисципліні. Варто зазначити, що змагання чоловічих та жіночих команд відбудуться вже в рамках Ігор.

Читайте також: Зимові Олімпійські ігри: яких висот досягали українські спортсмени

В першому матчі кругового турніру з керлінгу команда з Росії поборолася з американською збірною. Російська пара у складі Олександра Крушельницького та Анастасії Бризгалової поступилася збірній США з рахунком 3:9. За американців в цьому турнірі виступають Бекка і Метт Хемілтон. В наступному матчі Крушельницький та Бризгалова зустрінуться з командою із Норвегії.

Загалом серед спортсменів – 168 росіян, які змушені змагатися під нейтральним прапором "олімпійських спортсменів з Росії". Таке покарання для них визначив Міжнародний олімпійський комітет за вживання допінгу на Олімпіаді в Сочі 2014 року. Росіяни, яким взагалі заборонили брати участь у Олімпіаді, подали свої заяви до Спортивного арбітражного суду, в надії взяти участь в Іграх.