Цю позицію він озвучив в інтерв'ю XSport.

"Ми втратили тренувальні бази в Криму, де за накатаній методиці готувалися багато команд. Ми втратили інфраструктуру в Донецькій і Луганській областях. Згадати хоча б три стадіони, реконструйовані до юнацького ЧС-2013 з легкої атлетики. Адже це були повноцінні бази підготовки... Багато спортсменів і тренери змушені були виїхати з рідного дому, змінити своє життя, влаштовуватися на нових місцях. Невже хтось розраховував, що в такій ситуації спортивні результати залишаться на колишньому рівні?", – заявив Бубка.

Читай те також: Тиск, погрози і шантаж – українські спортсменки зробили різку заяву щодо Міністерства спорту

Він також додав, що зараз Україну представляють спортсмени, які вступали у спортивні секції тоді, коли країну покидали найкращі тренери, змінювали громадянство спортсмени, закривалися школи. В Україні закінчився ресурс покоління "дітей радянського спорту".

"11 медалей нашої збірної і 25 місце за кількістю медалей серед 206 країн світу, 14 місце серед європейських країн – це дуже гідний результат для тих умов, в яких живе зараз Україна. Крім того, чому ми зациклюємося лише на медалях? У нас 20 четвертих і п'ятих місць, 35 спортсменів отримали почесні дипломи МОК – це також видатні виступи", – наголосив голова НОК.