У своєму дописі Захарова стверджує про те, скільки Росії доводилося "історично терпіти від "партнерів", проте вони ніяк не можуть "завалити" цю країну: "Ні світовою війною, ні розвалом Радянського Союзу, ні санкціями ... Беремо і виживаємо".

Читайте також: Поїдуть з прапором СРСР на жо*і: соцмережі про відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018

Не повинно було бути вже російського спорту. Не планувалося у світових прогнозах відродження Росії як спортивної держави: молодь повинна була вже спитися, на стадіонах – навічно прописатися речові ринки, а тренери – працювати на чужі команди,
– описала Захарова "підступні плани" "партнерів".

Проте, як стверджує представниця російського зовнішньополітичного відомства, "все пішло не за сценарієм", адже в Росії "спорт поступово став однією з національних ідей"

"Нам весь час намагаються довести безглуздість нашого всього: способу життя, культури, історії, тепер ще й спорту. Боляче? Дуже. Душею і серцем зараз із нашими спортсменами. Виживемо? Так", – резюмувала Захарова.

Нагадаємо, 5 грудня МОК відсторонив російську збірну від участі в Олімпійських іграх 2018 року у Південній Кореї. Якщо Росія закликатиме до бойкоту Олімпіади, це загрожує країні відстороненням її збірної від ігор на два олімпійських цикли, тобто на 8 років.