За його словами, нинішня політика може завдати серйозної економічний удар по клубу в майбутньому.

Читайте також Віцепрезидент "Барселони" заразився на коронавірус

Протягом довгого часу ми попереджали, що" Барселона "рухається прямо до ідеального шторму. Клубу належить замінити краще покоління футболістів у своїй історії, побудувати новий спортивний комплекс і боротися проти компаній з величезними фінансовими ресурсами. Ми пережили засудження клубу у справі Неймара, суперечки між гравцями, співробітниками, перевірку у справі соціальних мереж. Додайте нестійку спортивну політику, розкладання директорату й істотне зниження доходів. Клуб знаходиться під загрозою економічного і морального банкрутства. Гру закінчено,
– заявив Фонт у інтерв'ю Mundo Deportivo.

Крім цього, Віктор Фонт висунув ряд вимог на адресу нинішнього президента каталонців Жозепа Бартомеу. Зокрема, він побажав з повною прозорістю розповісти про фінансове становище клубу, а також прозоро здійснювати трансфери з продажу та купівлі гравців.

Раніше займані посади "Барселони" залишили віцепрезиденти Емілі Русо і Енріке Томбас, а також директори Сільвіо Елаяс, Марія Тейшідор, Хосеп Понт і Хорді Калсамілья.

Причинами відставки директорів могли стати їх невдоволення роботою Бартомеу в цілому і скандалом з соціальними мережами, в який "Барселона" виявилася залучена в лютому.

Хто такий Віктор ФонтВіктор Фонт – підприємець у сфері технологій, засновник компанії, що управляє Delta Partners. Саме він вважається головним конкурентом Хосепа Бартомеу на майбутніх виборах президента "Барселони" в 2021 році.

Залишайтеся вдома та слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram