УЄФА повідомив, що ті вболівальники, які придбали квитки на матчі чемпіонату Європи-2020 і не зможуть відвідати турнір у 2021 році, можуть повернути їх за повну вартість.

До теми Чемпіонат України з футболу офіційно призупинять

По можливості, нинішні квитки залишаться дійсними на турнірі 2021 року. Однак перш ніж УЄФА зможе це підтвердити, мають остаточно затвердити календар матчів у наступному році.

Якщо ви не зможете відвідати турнір у 2021 році, у вас є можливість повернути всі квитки і отримати повне повернення коштів, включаючи збір за сувенірні квитки (для мобільних квитків, якщо застосовно).

Заявку на повернення та компенсацію необхідно подати до 26 травня 2020 року 14:00 за центральноєвропейським часом. Після цієї дати буде проведено повернення коштів впродовж 30 днів.

Вже зараз вболівальники можуть вимагати повернення через відповідний портал, якщо знають, що не зможуть потрапити на матч.

  • 17 березня УЄФА прийняв рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на 2021 рік у зв'язку з пандемією коронавірусу. Матчі континентальної першості пройдуть з 11 червня по 11 липня 2021 року.
  • У фінальну частину Євро-2020 пробилася і збірна України. Команда Андрія Шевченка зіграє в групі С з Нідерландами та Австрією. Третій суперник визначиться після плей-офф Ліги Націй, матчі якого були перенесені з березня на червень нинішнього року.
  • Також УЄФА прийняв рішення про відновлення матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи після того, як покращиться ситуація в боротьбі з коронавірусом. Європейські чемпіонати повинні бути дограні до кінця червня.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.