Відповідний лист опублікованим на Facebook-сторінці Усика.

"Шановний Томас Бах, мене звуть Олександр Усик. У 2012 році я став чемпіоном літніх Олімпійських ігор у Лондоні з боксу. Бокс для мене не просто спорт – він зробив мене тим, ким я є зараз, а саме: людиною, чоловіком і батьком. Він навчив мене жити і бути справжнім, за що я йому дуже вдячний", – мовиться у листі Усика.

Читайте також: Усика попросили закінчити з боксом: зворушливе відео з мамою боксера

Спортсмен зазначив, що Олімпійські ігри викликають чимало емоцій, адже це завжди праця, в тому числі для кожного боксера. Адже кожен спортсмен багато тренується, живе мрією піднятися на п'єдестал, і це змушує йти далі.

Прошу переглянути позицію і залишити бокс у програмі Олімпійських ігор-2020, а так само закликаю підтримати всіх, кому це не байдуже! Фанатів, спортсменів і просто небайдужих людей! З повагою, Олександр Усик,
– резюмував боксер.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що МОК може переглянути рішення про включення боксу у програму Олімпіади-2020 в Токіо. Керівництво комітету насторожує суддівство боксу на Олімпійських іграх. Зокрема, МОК вивчає результати поєдинків російських боксерів Євгенія Тищенка та Володимира Нікітіна на Олімпіаді в Ріо.