Про це він заявив у коментарі ресурсу Xsport.

"Це один із найкращих боїв, які ми бачили в крузевейті за останній час. Мені дуже сподобалося. Саша дуже красиво та мужньо виступив. Бій з перших раундів пішов на високих швидкостях", – підкреслив Клімас.

Читайте також: Кличко відреагував на яскраву перемогу Усика над Хуком

За його словами, Усик був набагато швидшим за німця у всьому.

"Якщо ми зараз візьмемо Олександра та візьмемо Хука, то, я думаю, якщо поставимо на бігову доріжку, Олександр його оббіжить, якщо відправимо в басейн – він його обпливе", – наголосив менеджер.

Крім того, він оцінив імовірного суперника у півфіналі – Маріса Брієдіса з Латвії. До слова, саме з ним Усик хоче помірятися силами.

"Я думаю, що це був би чудовий бій. Брієдіс – хороший боксер, і з Олександром вони б показали хороший бокс", – додав Клімас.

Нагадаємо, уночі проти 10 вересня Олександр Усик здобув дострокову перемогу технічним нокаутом у 10 раунді бою проти Марко Хука. Це протистояння відбулося у рамках чвертьфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS.

Відтак, у півфіналі українець має зустрітися з переможцем пари Маріс Брієдіс (Латвія) – Майк Перес (Куба), які боксуватимуть 30 вересня у латвійській Ризі.