Бій Усик – Брієдіс тривав усі 12 раундів і завершився перемогою українця за одностайним рішенням суддів.

Читайте також: Надпатріотичний початок поєдинку Усик – Брієдіс: яскраві відео

Загалом протистояння проходило за повної рівності – перевага одного боксера змінювалася перевагою іншого. Щоправда, у деяких моментах українець все ж діяв активніше та цікавіше. Латвієць своєю чергою покладався на досвід, і здебільшого це його рятувало: компенсація браку швидкості, нейтралізація ударів Усика, витримка до самого кінця, попри втому.

Зауважимо, що у певних моментах Брієдіс діяв дещо грубо. Зокрема, одного разу заїхав головою в обличчя українському боксерові, а другого – заплів йому ноги так, що той упав на підлогу. В обох випадках рефері у ринзі зупиняв двобій, однак за кілька секунд, на щастя, поєдинок відновлювався. Натомість Олександр подеколи умикав швидкість, і це давало свої плоди у вигляді серії з кілько влучних ударів, однак весь час у такому темпі він як не міг провести, так і не давав йому це зробити латвієць.

Вже ближче до кінця протистояння Брієдіс почав утомлюватися, і, здавалось б, Сашкові слід було добивати, але Майріс все ж вистояв, відтак рішення щодо переможця приймали судді.

У підсумку "люди в чорному" присудили вікторію Олександру Усику.

Усик – Брієдіс: повне відео бою ("Інтер")

Усик – Брієдіс: повне відео бою ("Боец")