Про це повідомляє Мirror.

Як відомо, на початку жовтня у ЗМІ з'явилась інформація, що півфінал WBSS між Олександром Усиком і Марісом Брієдісом може відбутися 20 січня 2018 року у Ризі. Та рішення не було остаточне.

17 жовтня в Лондоні сторони підписали угоду на проведення двох півфіналів і фіналу турніру Всесвітньої боксерської суперсерії у важкій вазі.

Читайте також: Півфінал WBSS Усик – Брієдіс: що відомо про наступного суперника українця

Півфінал Всесвітньої боксерської суперсерії між чемпіоном світу за версією WBO українцем Олександром Усиком і чемпіоном світу за версією WBC Майріс Бріедіс з Латвії відбудеться у Саудівській Аравії.

Окрім бою Олександра Усика з Марісом Бріедісом, також відбудеться поєдинок між чемпіоном WBA Юньером Дортікосом та переможцем чвертьфіналу бою Мурат Гассіев (IBF) – Кшиштоф Влодарчик.

Як відомо, в січні 2018 року півфінальні бої відбудуться у місті Джидді, Саудівська Аравія. Фінал відбудеться у тому ж місті – в травні наступного року. Точні дати будуть оголошені найближчим часом.

За інформацією видання, турнір суперсерії у другій середній вазі, ймовірно, продовжиться в 2018 році у Великобританії.

До слова, тренер латвійського боксера Сандіс Клейн переконує, що бій Маріса Брієдіса проти Олександра Усика відрізнятиметься від переможного протистояння з кубинцем Майком Пересом.