Ф'юрі: Ми запропонували їм бій 17 грудня в Саудівській Аравії

Коли Усик повідомив, що не вийде на ринг у цьому році, то Тайсон почав шукати йому заміну. Він звернувся до Джошуа, той навіть погодився на зустріч.

Читайте також "Усик, ти мішок лайна та маленька сосиска": чергова словесна діарея від Ф'юрі – відео

Та чи відбудеться цей бій наразі не відомо, Ф'юрі не терпиться вийти на ринг, тому він не збирається чекати і на Ентоні.

Близько трьох тижнів тому я був налаштований оптимістично, але підписання контракту не повинно займати стільки часу. Дізнаємося все до понеділка, якщо ні – я йду далі. Я не буду чекати хлопця, який програв три з останніх п'яти боїв. Йому пощастило, що я даю йому шанс битися за титул, але я не збираюся дивитися на те, як вони диктують мені своє лайно,
– сказав Ф'юрі.

"Циганський король" також поділився думками щодо можливої зустрічі з українським боксером. Знову не обійшлося без образ.

"Усик? Ми запропонували їм бій 17 грудня в Саудівській Аравії, але Усик відповів, що отримав травму, тому не буде готовий до наступного року. І тепер він каже, що я його боюся. Маленьке лайно з середньої ваги, я проткну його обличчя своїм кулаком", – наголосив Тайсон.

Чи відбудеться бій Усик – Ф'юрі

  • Усик не прагне виходити на ринг якнайшвидше. 20 серпня він переміг Ентоні Джошуа, то ж логічно, що йому знадобиться час для відновлення. До того ж боксер майже пів року не був в Україні. Він також хоче присвятити час для своїх рідних.
  • Промоутер британця Френк Уоррен запевнив, що чекає на протистояння Ф'юрі та Усика. Він навіть назвав можливу дату зустрічі.
  • Також нещодавно український боксер розповів, коли планує йти з великого боксу.