Усик: Буду старатись і викладатись

Непереможний український боксер розповів, що чудова пропозиція Полісся дозволила йому втілити дитячу мрію у реальність. Олександр Усик зізнався, що дуже сильно мріяв одягнути футболку клубу, який грає у професіоналах.

До теми "Не звик пропускати": чому Усик не зіграє на позиції голкіпера

Чемпіон світу розповів про пропозицію президента Полісся Геннадія Буткевича. Власник житомирського клубу відкрив боксеру завісу про невеликий проєкт, який зацікавив Усика.

Спочатку сказав, як до цього віднесеться тренер і команда. Я з іншого виду спорту, і те, що інколи граю у футбол чи грав у нього у дитинстві, це не означає, що зможу вийти і показати якийсь клас. Однозначно, що я буду старатись і викладатись. Це ж командний вид спорту, все залежить від хлопців,
– заявив Олександр Усик.

Перенесений дебют Усика

Український боксер повинен був дебютувати у складі Полісся вже 3 лютого. Однак дебют відклався. Матч Winter Cup були перенесені на один день – 4 лютого. Про це повідомив директор каналів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов.

Тому поєдинок Полісся – Верес відбудеться 4 лютого о 15:00.

  • На товариському турнірі у Туреччині візьмуть участь клуби УПЛ та Першої ліги – Чорноморець, Полісся, Верес та Металіст.
  • Відзначимо, що інший – боксер Олександр Гвоздик – теж заговорив про потенційний дебют у футболі.