Побачити на що здатна після тривалої паузи найшвидша людина на планеті зможе у четвер стадіон у Римі, на етапі "Діамантової ліги".

“Мені потрібно було переконатись чи зі мною усе гаразд, лікар каже - вперед. на скажу, що я в оптимальній формі, але у достатньо хорошій. То ж із нетерпінням чекаю на змагання і зроблю усе що в моїх силах”, - каже найшвидша людина планети Усейн Болт.

В серпні минулого року ямайський рекордсмен в бігу на 100 та 200 метрів почув невтішний вирок ескулапів - травма спини та пошкодження ахіла. До того ж на лікарняне довелось піти переможеним. На змаганнях у Стокгольмі американець Тайсон Гей перервав на стометрівці більш як 2-річну гегемонію Болта.

“Я уперше трохи нервуюсь, адже вже так давно не виступав. Але на тренуваннях я добре попрацював і сили повертаються, повільно, але впевнено. Головне щоб травми не дали знову про себе знати - це все чого я чекаю від забігу. Думаю, усе буде гаразд”, - каже найшвидша людина планети Усейн Болт.

Підтвердити власні слова ямайцю доведеться в компанії співвітчизника Асафи Пауела та найшвидшого нині європейця - француза Крістофа Леметра.