Еліна Світоліна, яка посіяна під п'ятим номером, в першому колі зустрінеться з американкою Уїтні Осігве (№107), яка отримала від організаторів турніру wild card.

Дивіться також: Світоліна і Монфіс побували на вечірці в Нью-Йорку та зіграли у віртуальний теніс: відео

Українка восьмий сезон поспіль зіграє в Нью-Йорку. Свій найкращий результат вона показала у 2017 і 2018 роках, коли дійшла до четвертого кола.

Даяна Ястремська (№32) в першому матчі зіграє проти Моніки Нікулеску (№105). Одеситка вперше буде сіяною на турнірі Великого Шолома. У минулому році Даяна дебютувала на US Open і поступилася в першому ж матчі основної сітки.

Леся Цуренко (№40) в стартовому колі вперше зустрінеться з німкенею Моною Бартель (№102). Цуренко восьмий рік поспіль зіграє в основі. У минулому сезоні вона зуміла дійти до чвертьфіналу турніру.

Катерина Козлова (№74) в першому матчі зіграє проти однієї з переможниць кваліфікації. Це буде п'ятий поспіль виступ для Козлової в основній сітці US Open.

З українських тенісисток не змогли подолати кваліфікацію US Open Катаріна Завацька та Ангеліна Калініна. Пропустить турнір у США й Марта Костюк.

Не буде представлена Україна в чоловічій основній сітці на US Open 2019. Єдиний представник від України Сергій Стаховський не зумів подолати кваліфікацію.