"Є достовірна інформація, що збираються ліквідувати Міністерство молоді та спорту. Я звертаюсь до усіх федерацій та спортсменів з закликом об’єднатись та відстояти наше міністерство, яке разом з нами гідно представляє Україну в світі", – написав Бринзак у Facebook.

Поки не сталося непоправного він закликав владу схаменутися.

"Перед Олімпіадою робити це дуже небезпечно і не правильно. Все поламається і з підготовкою, і організаційними питаннями участі в Олімпійських іграх. Навіть у законі про фізичну культуру написано, що пріоритет у державі – це розвиток фізичної культури та спорту. Хочуть показати напевно якісь нові реформи. А що показати? Це треба щось реформувати. Зменшити кількість чиновників. Але не за рахунок спорту", – розповів Бринзак.

В той же час очільник Міністерства молоді та спорту України Ігор Жданов заявив, що чинний уряд не має наміру ліквідовувати його відомство.

"Можу поінформувати коротко – нинішній склад Кабінету Міністрів України планів по ліквідації міністерства не має. Всім небайдужим дякую за підтримку українських спортсменів та їхніх тренерів в рік проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор", – написав він у Facebook.