Уругвайський "Пеньяроль" став другим фіналістом Кубка Лібертадорес

3 червня 2011, 11:35

“Карбонерос” спробують взяти шостий титул. 5-разовий переможець Кубка Лібертадорес уругвайський "Пеньяроль" пробився до фіналу цьогорічного розіграшу турніру.

Для цього “Карбонерос” довелось прибрати зі свого шляху нікого іншого, як лідера аргентинського чемпіонату “Велес Серсфілд”. Після домашньої перемоги із мінімальним рахунком для уругвайців усе розпочалось більш, ніж добре, і в Буенос-Айресі - нулі на табло розмочив на 34-й Мієр. Однак піти на перерву із переможним рахунком "Пеньяролю" не вдалось - невпевнена гра Соси дарує шанс Тобіо, який в один дотик розстрілює голкіпера.

На 67-й Сільва тішить рідні трибуни і дарує фанатам надію на фінал - 2:1 на користь "Велеса". Але через 2 хвилини аргентинці ускладнюють собі завдання - Фернандо Ортіс залишає команду в меншості, награвши на другу жовту.

До фінального свистка Сільва отримує шанс подарувати фанатами “Серсфілд” сльози щастя, але розплакались уболівальники від горя - 11-метрів ймовірний герой матчу стає антигероєм - 2:2, за підсумком двох матчів. За рахунок більшої кількості забитих м’ячів на полі суперника "Пеньяроль" виходить до фіналу, де зустрінеться із бразильським “Сантосом”.