Для цього “Карбонерос” довелось прибрати зі свого шляху нікого іншого, як лідера аргентинського чемпіонату “Велес Серсфілд”. Після домашньої перемоги із мінімальним рахунком для уругвайців усе розпочалось більш, ніж добре, і в Буенос-Айресі - нулі на табло розмочив на 34-й Мієр. Однак піти на перерву із переможним рахунком "Пеньяролю" не вдалось - невпевнена гра Соси дарує шанс Тобіо, який в один дотик розстрілює голкіпера.

На 67-й Сільва тішить рідні трибуни і дарує фанатам надію на фінал - 2:1 на користь "Велеса". Але через 2 хвилини аргентинці ускладнюють собі завдання - Фернандо Ортіс залишає команду в меншості, награвши на другу жовту.

До фінального свистка Сільва отримує шанс подарувати фанатами “Серсфілд” сльози щастя, але розплакались уболівальники від горя - 11-метрів ймовірний герой матчу стає антигероєм - 2:2, за підсумком двох матчів. За рахунок більшої кількості забитих м’ячів на полі суперника "Пеньяроль" виходить до фіналу, де зустрінеться із бразильським “Сантосом”.