Усі призери УПЛ були визначені ще в попередньому турі. Однак у боротьбі за збереження прописки та п'ятого єврокубкового місця ще нічого не вирішено, пише 24 Канал.

Голепад у передостанньому турі чемпіонату

Сім матчів 29-го туру чемпіонату України відбулися у неділю, 19 травня. Лише поєдинок Динамо та Кривбасу був зіграний днем раніше.

Тур виявився надзвичайно результативним. Вболівальники змогли побачити 30 голів, або в середньому 3,75. Цікаво, що за такої результативності три поєдинки завершилися внічию.

До вашої уваги усі результати та відеоогляди поєдинків 29-го туру.

Динамо – Кривбас 3:1

Голи: Ванат, 4 (пенальті), Шапаренко, 6, Дубінчак, 80 – Твердохліб, 19

Поєдинок у Києві вже не мав турнірного значення для обох команд. Динамо забезпечило собі "срібло" та місце у кваліфікації Ліги чемпіонів, а Кривбас – "бронзу" та вихід у Лігу Європи.

Юрій Вернидуб виставив проти киян експериментальний склад, який у першому таймі створив чимало клопоту господарям. Однак динамівці зуміли здобути переконливу перемогу завдяки голам Ваната, Шапаренка та Дубінчука. Гол престижу у криворіжців забив Твердохліб.

Відеоогляд матчу Динамо – Кривбас

ЛНЗ – Зоря 2:1

Голи: Саліху, 52, Олійник, 87 – Яцик, 19

Поєдинок у Черкасах відкрив недільну програму туру. Гості першими відкрили рахунок у матчі. Гол на свій рахунок записав Яцик.

Господарі відігралися у другому таймі завдяки кутовим. Спочатку Саліху відновив паритет, а на 87-й хвилині Олійник приніс перемогу.

Відеоогляд матчу ЛНЗ – Зоря

Рух – Чорноморець – 2:0

Голи: Квасниця, 28, Таллес, 74

Рух продовжує боротьбу за путівку в єврокубки, а тому в матчі проти Чорноморця їх влаштовувала лише перемога.

Необхідний результат "жовто-чорним" забезпечили голи Квасниці та бразильця Таллеса.

Відеоогляд матчу Рух – Чорноморець

Верес – Олександрія 2:2

Голи: Дахновський, 19, Морозко, 23 – Михайленко, 12 (пенальті), 79 (пенальті)

Рівненська команда була близькою до перемоги над Олександрією. Рахунок у зустрічі з пенальті відкрив хавбек "містян" Михайленко.

Господарі швидко здійснили камбек завдяки голам Дахновського та Морозка. Однак наприкінці зустрічі арбітр призначив другий пенальті у ворота Вереса, який чітко реалізував все той же Михайленко.

Відеоогляд матчу Верес – Олександрія

Минай – Колос 3:2

Голи: Ременяк, 36, Кораблін, 67, Вакула, 81 – Ільїн, 2, Цуріков, 58

Справжній трилер подарували глядачам футболісти Минаю та Колоса. Ковалівці двічі вели в рахунку завдяки голам Ільїна та Цурікова.

Однак команда Желько Любеновича вчергове продемонструвала характер та вирвала перемогу. Голи у закарпатців забивали Ременяк, Кораблін та Вакула.

Відеоогляд матчу Минай – Колос

Металіст 1925 – Полісся 3:3

Голи: Гармаш, 2, Арі Моура, 90, 90+2 – Мустафаєв, 10, Ндукве, 19, Луїфер, 30

Не менш цікавим був поєдинок у Києві, де на стадіоні "Лівий берег" зустрічалися Металіст 1925 та Полісся. Команди вирішують діаметрально протилежні завдання у чемпіонаті.

Вже на 2-й хвилині Гармаш вивів свою команду вперед. Однак "вовки" зуміли відігратися та створити комфортну перевагу. Голи забивали Мустафаєв, Ндукве та Луїфер. Особливо ефектним був удар п'ятою у виконанні венесуельського форварда.

Здавалося, що перемогу здобуде Полісся. Однак все перевернув бразилець Арі Моура, який відзначився дублем наприкінці матчу. У підсумку бойова нічия – 3:3.

Відеоогляд матчу Металіст 1925 – Полісся

Ворскла – Оболонь 3:1

Голи: Кане, 38, Крупський, 43, Ковталюк, 60 – Карась, 66

У Полтаві команда Долганського не мала особливих проблем з "пивоварами". Перемогу Ворсклі принесли голи Кане, Крупського та Ковталюка. Оболонь змогла лише відквитати один м'яч завдяки точному удару Карася.

Відеоогляд матчу Ворскла – Оболонь

Дніпро-1 – Шахтар 1:1

Голи: Філіппов, 10 – Марлон Гомес, 44

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич виставив на гру проти Дніпра-1 напіврезервний склад. У воротах "гірників" дебютував 20-річний Денис Твардовський.

Підопічні Юрія Максимова першими забили. На 10-й хвилині відзначився Філіппов. "Гірники" відновили статус-кво на 44-й хвилині поєдинку. Гол забив бразилець Марлон Гомес.

На жаль, через повітряну тривогу матч довелося чотири рази зупиняти. У підсумку гра, яка тривала 4 години та 26 хвилин завершилася внічию 1:1.

14. Верес 29 5 10 14 29:45 25
15. Минай 29 5 10 14 27:47 25
16. Металіст 1925 29 5 8 16 31:55 23