Під час церемонії відкриття українських воїнів зустрічали оваціями та оплесками.

Читайте також: У Києві провели національну збірну на "Ігри нескорених"

Відповідні відео з’явилися на Facebook-сторінці української команди на Іграх.

"Фантастичне відчуття єдності, радощів та братерства. "Ігри Нескорених" дійсно об'єднують і надихають боротися та перемагати фізичні та психологічні наслідки травми. Пишаємось усіма учасниками "Ігор Нескорених". Коли дивишся на них, розумієш, що місця у призовій табличці є зовсім неважливими. Головне – їхня витримка та сила духу!" – наголошується у дописі збірної України на "Іграх Нескорених".

Додамо, що загалом у "Іграх нескорених" беруть участь 550 воїнів, які зазнали різних травми під час бойових дій. Вони представляють 17 різних країн, а змагання проводяться в 12 видах спорту.

"Військові бувають у найбільш небезпечних місцях Землі, де борються за дорогі нам принципи і цінності: мир, демократію, рівність, справедливість та свободу. Ті ж принципи, що канадці й українці захищають на східній Україні", – прокоментував під час відкриття змагань прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Нагадаємо, напередодні у таборі української збірної відбулося відкрите тренування з сидячого волейболу, на яке несподівано завітав засновник змагань – британський принц Гаррі.