26-річний Краваєв, який з'явився на полі 79 хвилині замість Богдана Бутка, вже на 87 хвилині зустрічі отримав травму та не зміг продовжити участь у матчі. Замість нього на полі з'явився півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський.

У нього (Караваєва, – авт) два розсічення в одному місці. Одне вже зашили. Лікарі зробили все, що могли. Подивимося, як буде вранці. Добре, що обійшлося тільки цим,
– розповів головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

Спорт 24 писав, що збірна України в матчі другого туру кваліфікації до Євро-2020 дивом змогла на виїзді обіграти збірну Люксембургу. Поєдинок завершився з рахунком 2:1. За господарів поля забив Давід Тюрпель. У складі України відзначився Віктор Циганков, зрівнявши рахунок. Вирішальний гол на рахунку Родрігеса (автогол).