Гравець російського клубу "Єнісей" розповів, що мав багато пропозицій. Однак вирішив поїхати в Росію, порадившись з батьками.

Читайте також: Ще один український футболіст перейшов у російський клуб

Подзвонив агент і сказав, що можна поїхати в "Єнісей". Я поговорив з батьками, які живуть у Криму. Вони сказали їхати в Росію, що це буде для мене кроком вперед. У підсумку я сказав агенту, що хочу туди поїхати,
– заявив гравець.

За його словами, колишній гравець "Єнісея" українець Олег Данченко розповів йому, що в клубі хороші умови для розвитку футбольної кар'єри.

Я і сам дивився матчі РПЛ і стежив за чемпіонатом. Багато дивився російського футболу, тому що мені подобається тутешня атмосфера, дербі, кількість уболівальників на матчах. В Україні стільки фанатів ходять тільки матч "Шахтар" – "Динамо", а тут постійно дуже багато людей,
– сказав Сагуткін.

Сагуткін перейшов у російський клуб в оренду на один сезон. "Єнісей" у сезоні 2019/20 буде виступати у другому дивізіоні Росії.

Минулий сезон 23-річний футболіст провів в оренді в "Арсеналі-Києві", який вилетів у Першу лігу. На рахунку Сагуткіна 19 матчів у складі киян.