Про це спортсмен розповів у інтерв'ю Tribuna.

За словами Олега Верняєва, першими намагалися переманити до себе азербайджанці. Це було у 2012 році після Олімпійських ігор у Лондоні.

Читайте також: На Олімпіаді-2018 український спортсмен випав з саней: карколомне відео

"Потім включилися росіяни. Усе по поличках розклали. "П'ятірку зелені" (5 тисяч доларів – "24") від регіону – зарплата, інститут будь-який, квартира мені відразу, батькам працевлаштування. Ну, і "плюс" ще від Федерації зарплата", – зізнався Верняєв.

Попри те, що гімнаст – олімпійський чемпіон, в Україні Олег заробляє близько тисячі доларів.

Це все, вище вже немає куди. Зарплата і олімпійська стипендія, яку ще має наш президент підтвердити,
– додав Верняєв.

Але попри спокусливу пропозицію від РФ, лиш би він взяв громадянство сусідньої держави, Олег Верняєв все ж відмовив росіянам. Попри це, Олег Верняєв не схвалює дискваліфікації російських спортсменів від Олімпіади-2018, вважаючи це чистою політикою.

Хто такий Олег Верняєв? 24-річний український спортсмен родом з Донецька, займається спортивною гімнастикою. Олег Верняєв – чемпіон світу зі спортивної гімнастики, брав участь в Олімпійських іграх-2012 в Лондоні та став олімпійським чемпіоном у вправах на брусах на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро, звідки ще й повіз додому срібну медаль в індивідуальному багатоборстві.